HNC2-2.5P-15DS(55) Hirose
  • More about HNC2-2.5P-15DS(55) Hirose
    HNC2-2.5P-15DS(55) Hirose
    HNC2-2.5P-15DS(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HNC2-2.5P-15DS(55) is described as CONN PIN HDR 2.5MM 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM