HIF6B-80DA-1.27DSA(71) Hirose
  • More about HIF6B-80DA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-80DA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-80DA-1.27DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF6B-80DA-1.27DSA(71) is described as CONN HOUSING 80POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN