HIF6B-50PA-1.27DSA(71) Hirose
  • Available: 132
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF6B-50PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-50PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-50PA-1.27DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF6B-50PA-1.27DSA(71) is described as CONN HDR 50POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F