HIF6B-40DA-1.27DSAL(71) Hirose
  • More about HIF6B-40DA-1.27DSAL(71) Hirose
    HIF6B-40DA-1.27DSAL(71) Hirose
    HIF6B-40DA-1.27DSAL(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF6B-40DA-1.27DSAL(71) is described as CONN HOUSING 40POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM