HIF6B-34PA-1.27DSA(71) Hirose
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF6B-34PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-34PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6B-34PA-1.27DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF6B-34PA-1.27DSA(71) is described as CONN HDR 34POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F