HIF6B-34DA-1.27DS(71) Hirose
  • More about HIF6B-34DA-1.27DS(71) Hirose
    HIF6B-34DA-1.27DS(71) Hirose
    HIF6B-34DA-1.27DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF6B-34DA-1.27DS(71) is described as CONN HOUSING 34POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS