HIF6B-20DA-1.27DSAL(71) Hirose
  • More about HIF6B-20DA-1.27DSAL(71) Hirose
    HIF6B-20DA-1.27DSAL(71) Hirose
    HIF6B-20DA-1.27DSAL(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF6B-20DA-1.27DSAL(71) is described as CONN HOUSING 20POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE