HIF6A-32DA-1.27DS(71) Hirose
  • More about HIF6A-32DA-1.27DS(71) Hirose
    HIF6A-32DA-1.27DS(71) Hirose
    HIF6A-32DA-1.27DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF6A-32DA-1.27DS(71) is described as CONN HOUSING 32POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM