HIF6-68D-1.27R(20) Hirose
  • More about HIF6-68D-1.27R(20) Hirose
    HIF6-68D-1.27R(20) Hirose
    HIF6-68D-1.27R(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. HIF6-68D-1.27R(20) is described as CONN RCPT 68POS 1.27MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS