HIF6-60PA-1.27DSA(75) Hirose
  • More about HIF6-60PA-1.27DSA(75) Hirose
    HIF6-60PA-1.27DSA(75) Hirose
    HIF6-60PA-1.27DSA(75) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF6-60PA-1.27DSA(75) is described as CONN HDR 60POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE