HIF6-20PA-1.27DSA(71) Hirose
  • More about HIF6-20PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6-20PA-1.27DSA(71) Hirose
    HIF6-20PA-1.27DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF6-20PA-1.27DSA(71) is described as CONN HDR 20POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"