HIF5F-50DA-2.54R(71) Hirose
  • More about HIF5F-50DA-2.54R(71) Hirose
    HIF5F-50DA-2.54R(71) Hirose
    HIF5F-50DA-2.54R(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. HIF5F-50DA-2.54R(71) is described as CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH