HIF5-34D-2.54R Hirose
  • More about HIF5-34D-2.54R Hirose
    HIF5-34D-2.54R Hirose
    HIF5-34D-2.54R is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. HIF5-34D-2.54R is described as CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"