HIF4-34P-3.18DSA(01) Hirose
  • More about HIF4-34P-3.18DSA(01) Hirose
    HIF4-34P-3.18DSA(01) Hirose
    HIF4-34P-3.18DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF4-34P-3.18DSA(01) is described as CONN HDR 34POS 3.18MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM