HIF3HA-34DA-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3HA-34DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3HA-34DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3HA-34DA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3HA-34DA-2.54DSA(71) is described as CONN SOCKET 34POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE