HIF3HA-26DA-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3HA-26DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3HA-26DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3HA-26DA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3HA-26DA-2.54DSA(71) is described as CONN HOUSING 26POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM