HIF3H-60PB-2.54DSA(81) Hirose
  • More about HIF3H-60PB-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-60PB-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-60PB-2.54DSA(81) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3H-60PB-2.54DSA(81) is described as CONN HDR 60POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V