HIF3H-60DB-2.54DS(71) Hirose
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3H-60DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-60DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-60DB-2.54DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-60DB-2.54DS(71) is described as CONN SOCKET 60POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM