HIF3H-20SA-2.54DSA(97) Hirose
  • More about HIF3H-20SA-2.54DSA(97) Hirose
    HIF3H-20SA-2.54DSA(97) Hirose
    HIF3H-20SA-2.54DSA(97) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-20SA-2.54DSA(97) is described as CONN SOCKET 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"