HIF3H-20DB-2.54DS(71) Hirose
  • More about HIF3H-20DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-20DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-20DB-2.54DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-20DB-2.54DS(71) is described as CONN SOCKET 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"