HIF3H-20DA-2.54DSA(81) Hirose
  • More about HIF3H-20DA-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-20DA-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-20DA-2.54DSA(81) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-20DA-2.54DSA(81) is described as CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM