HIF3H-16DA-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3H-16DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-16DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-16DA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-16DA-2.54DSA(71) is described as CONN HOUSING 16POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP