HIF3H-14PB-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3H-14PB-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-14PB-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-14PB-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3H-14PB-2.54DSA(71) is described as CONN HEADER 14POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA