HIF3H-12SA-2.54DSA(81) Hirose
  • More about HIF3H-12SA-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-12SA-2.54DSA(81) Hirose
    HIF3H-12SA-2.54DSA(81) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-12SA-2.54DSA(81) is described as CONN SOCKET 12POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB