HIF3H-10DB-2.54DS(71) Hirose
  • More about HIF3H-10DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-10DB-2.54DS(71) Hirose
    HIF3H-10DB-2.54DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-10DB-2.54DS(71) is described as CONN SOCKET 10POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"