HIF3H-10DA-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3H-10DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-10DA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3H-10DA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HIF3H-10DA-2.54DSA(71) is described as CONN HOUSING 10POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE