HIF3FC-30PA-2.54DS(71) Hirose
  • More about HIF3FC-30PA-2.54DS(71) Hirose
    HIF3FC-30PA-2.54DS(71) Hirose
    HIF3FC-30PA-2.54DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3FC-30PA-2.54DS(71) is described as CONN HEADER 30POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH