HIF3FC-20PA-2.54DSA(72) Hirose
  • More about HIF3FC-20PA-2.54DSA(72) Hirose
    HIF3FC-20PA-2.54DSA(72) Hirose
    HIF3FC-20PA-2.54DSA(72) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3FC-20PA-2.54DSA(72) is described as CONN HDR 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED