HIF3FC-20PA-2.54DS(71) Hirose
  • Available: 438
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3FC-20PA-2.54DS(71) Hirose
    HIF3FC-20PA-2.54DS(71) Hirose
    HIF3FC-20PA-2.54DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3FC-20PA-2.54DS(71) is described as CONN HEADER 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM