HIF3F-60PA-2.54DSA(71) Hirose
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3F-60PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3F-60PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3F-60PA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3F-60PA-2.54DSA(71) is described as CONN HDR 60POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM