HIF3F-30PA-2.54DSA(71) Hirose
  • Available: 22,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3F-30PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3F-30PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3F-30PA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3F-30PA-2.54DSA(71) is described as CONN HEADER 30POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"