HIF3CA-20PA-2.54DSA(71) Hirose
  • More about HIF3CA-20PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3CA-20PA-2.54DSA(71) Hirose
    HIF3CA-20PA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3CA-20PA-2.54DSA(71) is described as CONN HDR 20POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V