HIF3C-34D-2.54C Hirose
  • Available: 3,639
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3C-34D-2.54C Hirose
    HIF3C-34D-2.54C Hirose
    HIF3C-34D-2.54C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. HIF3C-34D-2.54C is described as CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"