HIF3BA-16PA-2.54DS(75) Hirose
  • More about HIF3BA-16PA-2.54DS(75) Hirose
    HIF3BA-16PA-2.54DS(75) Hirose
    HIF3BA-16PA-2.54DS(75) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HIF3BA-16PA-2.54DS(75) is described as CONN HEADER 16POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"