HIF3B-14D-2.54R Hirose
  • More about HIF3B-14D-2.54R Hirose
    HIF3B-14D-2.54R Hirose
    HIF3B-14D-2.54R is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. HIF3B-14D-2.54R is described as CONN SOCKET 14POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS