HIF2E-60D-2.54RB Hirose
  • Available: 92
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF2E-60D-2.54RB Hirose
    HIF2E-60D-2.54RB Hirose
    HIF2E-60D-2.54RB is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2E-60D-2.54RB is described as CONN HOUSING 60POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS