HIF2E-50D-2.54RB Hirose
  • More about HIF2E-50D-2.54RB Hirose
    HIF2E-50D-2.54RB Hirose
    HIF2E-50D-2.54RB is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2E-50D-2.54RB is described as CONN HOUSING 50POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB