HIF2C-60DT-1.27R Hirose
  • More about HIF2C-60DT-1.27R Hirose
    HIF2C-60DT-1.27R Hirose
    HIF2C-60DT-1.27R is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2C-60DT-1.27R is described as CONN HOUSING 60POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE