HIF2C-30DT-1.27R(01) Hirose
  • More about HIF2C-30DT-1.27R(01) Hirose
    HIF2C-30DT-1.27R(01) Hirose
    HIF2C-30DT-1.27R(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2C-30DT-1.27R(01) is described as CONN HOUSING 30POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN