HIF2C-20DT-1.27R Hirose
  • More about HIF2C-20DT-1.27R Hirose
    HIF2C-20DT-1.27R Hirose
    HIF2C-20DT-1.27R is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2C-20DT-1.27R is described as CONN HOUSING 20POS 1.27MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"