HIF2B-30D-2.54RA Hirose
  • More about HIF2B-30D-2.54RA Hirose
    HIF2B-30D-2.54RA Hirose
    HIF2B-30D-2.54RA is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2B-30D-2.54RA is described as CONN HOUSING 30POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD