HIF2B-26D-2.54RA Hirose
  • More about HIF2B-26D-2.54RA Hirose
    HIF2B-26D-2.54RA Hirose
    HIF2B-26D-2.54RA is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2B-26D-2.54RA is described as CONN HOUSING 26POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"