HIF2B-24-2.54RB Hirose
  • More about HIF2B-24-2.54RB Hirose
    HIF2B-24-2.54RB Hirose
    HIF2B-24-2.54RB is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2B-24-2.54RB is described as CONN HOUSING 24POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK