HIF2B-24-2.54RA Hirose
  • More about HIF2B-24-2.54RA Hirose
    HIF2B-24-2.54RA Hirose
    HIF2B-24-2.54RA is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2B-24-2.54RA is described as CONN HOUSING 24POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V