HIF2B-14-2.54RB Hirose
  • More about HIF2B-14-2.54RB Hirose
    HIF2B-14-2.54RB Hirose
    HIF2B-14-2.54RB is manufactured by Hirose and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. HIF2B-14-2.54RB is described as CONN HOUSING 14POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM