H.FL75-2LP-084H-A-500 Hirose
  • Part Number: H.FL75-2LP-084H-A-500
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE 75 OHMS H.FL/H.FL 500MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • Available: 652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about H.FL75-2LP-084H-A-500 Hirose
    H.FL75-2LP-084H-A-500 Hirose
    H.FL75-2LP-084H-A-500 is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. H.FL75-2LP-084H-A-500 is described as CABLE 75 OHMS H.FL/H.FL 500MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V