H.FL75-2LP-084H-A-1000 Hirose
  • Part Number: H.FL75-2LP-084H-A-1000
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE 75 OHMS H.FL/H.FL 1000MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about H.FL75-2LP-084H-A-1000 Hirose
    H.FL75-2LP-084H-A-1000 Hirose
    H.FL75-2LP-084H-A-1000 is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. H.FL75-2LP-084H-A-1000 is described as CABLE 75 OHMS H.FL/H.FL 1000MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM