GT8E-24DS-HU Hirose
  • Available: 10,014
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GT8E-24DS-HU Hirose
    GT8E-24DS-HU Hirose
    GT8E-24DS-HU is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. GT8E-24DS-HU is described as CONN SKT 2MM 24POS DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH