FX16M2-41S-0.5SH Hirose
  • Available: 4,433
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX16M2-41S-0.5SH Hirose
    FX16M2-41S-0.5SH Hirose
    FX16M2-41S-0.5SH is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX16M2-41S-0.5SH is described as CONN RECEPT 41POS 0.5MM. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK