FX16-31S-0.5SH(30) Hirose
  • Part Number: FX16-31S-0.5SH(30)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 0.5MM 31POS R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FX16-31S-0.5SH(30) Hirose
    FX16-31S-0.5SH(30) Hirose
    FX16-31S-0.5SH(30) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. FX16-31S-0.5SH(30) is described as CONN RCPT 0.5MM 31POS R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK